ZDRADZIECKIE UKŁADY

ZDRADZIECKIE   UKŁADY

Jeszcze w czasie trwającego nasilenia „zimnej wojny” w latach 1978-79, gdy Związek Radziecki prowadził zaciętą wojnę okupacyjną w Afganistanie, do Moskwy przylecieli przedstawiciele Rządu Światowego związanego z Rothschildem aby wysondować u Leonida Breżniewa, I Sekretarza KPZR, opinię na temat przyszłego zjednoczenia Niemiec. Po trzech dniach uzgodnień w resortach siłowych i spraw zagranicznych Breżniew dał odpowiedź, że jest to możliwe ale pod warunkiem , że między ZSRR a Niemcami będzie strefa buforowa bez przemysłu, o niestabilnej władzy i ograniczonej ludności. Tak wydana opinia była szokująca jak na te czasy, gdyż zakładała eliminację Polski jako znaczącego partnera politycznego. Podczas jeszcze Związek Radziecki był jeszcze na szczycie swojej potęgi a Polska była ówcześnie największym i najsilniejszym sojusznikiem ZSRR w obozie socjalistycznym.

Z kolei już w 1985 r. (czyli jeszcze w czasie komuny) podpisano niejawny układ między Niemcami a ZSRR (Gorbaczowem) przygotowujący zjednoczenie Niemiec. W układzie tym postawiono warunki zjednoczenia: miedzy Rosją a Niemcami ma być strefa buforowa w której nie będzie przemysłu ciężkiego, nie będzie poważnych instalacji militarnych, ma być zmniejszona ludność i niestabilna władza administracyjna zależna od obydwu stron . Te wszystkie zobowiązania ówczesnego zdradzieckiego układu są przez kolejne  marionetkowe rządy w Polsce przestrzegane i  ściśle realizowane.

W 2003 r. podpisano ponownie nowy układ miedzy już Zjednoczonym Niemcami (kanclerz Schroeder),a po rozpadzie ZSRR , z nową Rosją (prezydent Putin) o podziale wpływów gospodarczych w Polsce. Ustalono że na terenach polskich, od zachodu do Wisły są wpływy niemieckie, od Wisły na wschód są wpływy rosyjskie. Cześć podziemna Polski czyli złoża geologiczne są w gestii wpływów rosyjskiej, cześć naziemna czyli np. lasy, teren i ziemia jest w gestii niemieckiej. W wyniku tego układu za wiedzą marionetkowych  polskich rządów zlikwidowano polski przemysł, gospodarkę i miejsca pracy. Już nie polskie  fabryki, ziemię, markety zagospodarowują Niemcy  a złoża geologiczne czy nawet kopalnie zajmą Rosjanie. Jeżeli złoża lub koncesje biorą nawet obcy z Zachodu, to po to aby z nich później rezygnować na rzecz odsprzedaży zainteresowanym oligarchom z Rosji.  Zmowa ta nie powiodła się. Spowodował to zbieg okoliczności. Amerykanie wydzierżawili od Ukrainy bazę morska na Krymie i zgodnie z umową okręty amerykańskie wpłynęły na Morze Czarne  aby zając umówiona morską bazę.  Wówczas to zdenerwowani Rosjanie w trybie pilnym zajęli Krym aby nie dopuścić Amerykanów. Zajęcie Krymu przez Rosjan wywołało sprzeciw i sankcje na całym świecie i sprawa Zdradzieckiego Układu na razie upadła.

Wojna na Ukrainie mocno pomieszała trochę szyki tym Układom, bo  Rosjanie uwikłali się w wojnę na Ukrainie, w wyniku której i sankcji ekonomicznych poważnie osłabli gospodarczo, stracili dobre imię i nie są w stanie dotrzymać kroku Niemcom w ekspansji gospodarczej na Polskę. Jednak to nic nie zmieniło zapisów Zdradzieckiego Układu w dalszej perspektywie. Jest stałe parcie do jego gwałtownej realizacji. Realizacji za wszelka cenę, Centra władzy w Polsce z których jedne prezentują agenturę rosyjską a drugie agenturę niemiecką zaczepiają i obrażają Rosję aby sprowokować ją do wojennych działań  Było by to pretekstem do czekających w Niemczech wojsk NATO dla zajęcia zachodniej części Polski do Wisły, pod pretekstem obrony przed Rosją. Te już przygotowane wojska od tygodni „drepczą w miejscu” z niecierpliwości, bo na razie nie ma pretekstu ze strony Rosji.

Grozi nam wojna a obecna władza chce 20 000 doświadczonych zawodowych szeregowców i oficerów, kombatantów z Iraku i Afganistanu wyrzucić z wojska na bruk. Boi się, że mając doświadczenie wojenne i mając broń na służbową mogą złamać ten Układ. Polacy powinni sobie to zagrożenie uzmysłowić, zrozumieć. Powinni szukać własnych skutecznych rozwiązań.
Teraz rozumiemy dlaczego w sprawie fabryki, dawny POLAR we Wrocławiu, obecny Fagor- Mastercook warty 500 mln zł (pól miliarda zł ) władze na siłę przymuszają syndyka ( dzielną kobietę Teresę Kalisz) aby oddała  Niemcom za 60 milionów zł.
Rozumiemy dlaczego kopalnię Brzeszcze z wysokogatunkowym węglem i po  kosztownej ( 200 mln)
modernizacji ścian wydobywczych chcą za złotówkę oddać niemieckim “słupom”.  Rozumiemy też setki innych podejrzanych przykładów likwidacji prężnych zakładów i fabryk.

Rozumiemy także, dlaczego ziemię orną na zachodzie Polski nie może kupić polski rolnik, tylko przejmują ją Niemcy. Rozumiemy dlaczego naciągnięto dużych polskich producentów rolnych na kupno drogich maszyn, a zlikwidowano im dochód, aby byli niewypłacalni i zbankrutowali. Później bezwzględni komornicy zabierając im zadłużone maszyny i ziemię. Wszystko staje się logiczne ale złowrogie.

Spytajcie także przywódców związkowych dlaczego organizują protesty skrzywdzonych grup społecznych pojedynczo. Osobno rolnicy osobno górnicy, stoczniowcy, nauczyciele czy policjanci, a nie uzgodnią, żeby protestować razem. Tylko wspólnie można zmusić rząd do zmiany tego zdradzieckiego układu.

Pojedynczy protest, górników, rolników czy pielęgniarek a nawet policjantów czy żołnierzy ma jedynie wymiar symboliczny. Rząd go lekceważy. Bo tylko w narodowej jedności siła!!!                                                                                                  Inaczej…. Zdrada Panowie. Zdrada

gen dyw ds. Jan G. Grudniewski prug@chello.pl 601361962 Warszawa 17 luty 2015 r.

 3 maja 2018 r.  Szczęściem, Rzad PSL -PO przegrał z kretesem wybory jesienią 2015 r. i rządzący PIS sytuację poprawia ale też ma pewne wahania.