Wyróżnienie księcia Żylińskiego

Uznając za medialnie niecodzienne wystąpienie księcia Jana Żylińskiego w obronie Polaków na Wyspach Brytyjskich, Naczelna Komenda Polskich Drużyn Strzeleckich, organizacji patriotycznej o ponad 100 letniej tradycji uznała, że Książe godzien jest szczególnego wyróżnienia i uhonorowania.

W dniu 14-04-2015 r. Kapituła Awansowa PDS i zawnioskowała że książę Jan Żyliński zasługuje na najwyższe wyróżnienie, gdyż jego rycerska postawa broni honoru Polaków na całym świecie.

W uznaniu tych zasług dla Ojczyzny postanowiła odznaczyć Go najwyższy medalem PDS : Złotym Krzyżem Oficerskim I klasy 100 lecia Polskich Drużyn Strzeleckich. oraz awansowaniem do stopnia Generała Brygady Drużyn Strzeleckich (gen bryg ds.)

Komendant Naczelny PDS gen dyw ds. Jan G. Grudniewski prug@onet.pl, 601 361 962.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Komentarze:

Dzielcie włos na czworo i pilnie oczekujcie co z tego wyjdzie…. Jan Żyliński po rycersku wystąpił w obronie honoru Polaków na Wyspach Brytyjskich. Wykonał to z iście KSIĄŻĘCĄ zręcznością , GODNOŚCIĄ I MĄDROŚCIĄ. Nawet gdyby nie był pełnoprawnym księciem będziemy Go tak tytułowali, bo na to zasługuje. Was zazdrośnicy i kundelki obsikujące po nogawkach nigdy nic nie zadowoli, bo dla was 2×2 = 4,1 albo 3.8 lub może 3,9 itp.

Zamiast cieszyć się ze znalazł się mądry Polak , który w dobrze wyreżyserowanej kampanii medialnej wystąpił bardzo skutecznie w obronie naszych rodaków, to wy marudzicie i miauczycie. A fe.. A fe.. My postąpiliśmy jak powyżej .